szukaj 

Omega-3 FORTE

dawkowanie 1 kapsułka dziennie
opakowanie 60 kapsułek
postać kapsułki elastyczne
Omega-3 FORTE Powiadom znajomego drukuj Powrót do listy

OMEGA-3 + WITAMINA E FORTE

suplement diety


SPOSÓB UŻYCIA:

dorośli 1 kapsułka dziennie. Zaleca się przyjmowanie preparatu podczas posiłku. Działanie jest najlepsze przy stosowaniu preparatu przez 4-5 miesięcy. Kapsułkę należy połknąć w całości - nie rozgryzać. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie stosować po upływie daty minimalnej trwałości.

 

PRZECIWWSKAZANIA:

nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu. Kobiety w ciąży oraz matki karmiące przed zastosowaniem suplementu diety powinny skonsultować się z lekarzem.


PRZECHOWYWANIE:

preparat należy przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze między 15-25°C, w suchym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci. Chronić przed światłem i wilgocią.


ZAWARTOŚĆ: 60 kapsułek o masie 1400 mg
MASA NETTO: 84 g


PRODUCENT: Diagnosis S.A.
ul. Sienkiewicza 82, 15-005 Białystok, Polska
KRAJ POCHODZENIA: UE

Składniki

1 kapsułka
dawka dzienna

%ZDS

Olej rybi
w jednej kapsułce zawarte są
kwasy tłuszczowe Omega-3
w następujących proporcjach

1000 mg

-

EPA
kwas eikozapentaenowy

150 mg*

-

DHA
kwas dokozaheksaenowy 

100 mg*

-

Witamina E

10 mg*

83

ZDS - % zalecanego dziennego spożycia

SKŁADNIKI: olej rybi, żelatyna wołowa*, substancja utrzymująca wilgotność: gliceryna*, octan dl-alfa-tokoferylu (witamina E).
 * składniki otoczki kapsułki.


WŁAŚCIWOŚCI:

Omega-3 + witamina E FORTE  suplement diety zawiera olej rybi, który jest źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych EPA i DHA należących do grupy kwasów Omega-3. Dieta bogata w kwasy tłuszczowe jest szczególnie ważna, ponieważ organizm człowieka nie ma zdolności ich syntetyzowania, a więc muszą być one dostarczane  z diety. Zawarte w składzie produktu kwasy eikozapentaenowy (EPA) i dokozaheksaenowy (DHA) przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania serca. Korzystne działanie na serce występuje w przypadku spożycia 250 mg EPA i DHA dziennie.

Witamina E pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.


WSKAZANIA:

preparat zalecany jako uzupełnienie codziennej diety ubogiej w oleje ryb morskich w cenne kwasy tłuszczowe Omega-3. Polecany dla osób, które chcą zadbać o swoje serce i układ krążenia..

© 2012 Diagnosis S.A.
Wszelkie prawa zastrzezone
ul. Sienkiewicza 82
15-005 Bialystok
tel./fax +48 85 732 22 34
+48 85 732 46 22
Spółka jest zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Białymstoku, XII Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem: 0000431765, NIP: 542-27-65-590, Kapitał zakładowy: 603.000 PLN

Za pozycjonowanie stron serwisu odpowiada Sunrise System.